+420 773 881 737     Vložit poptávku  

Rekonstrukce krovů

Provádíme kompletní rekonstrukce střech a krovů.

Střecha je důležitou částí vašeho domu, chalupy či chaty - v jakém stavu bude vaše střecha, od toho stavu se bude odvíjet i celkový stav vašeho objektu. Pro kvalitní rekonstrukce střechy je podstatné správné určení vhodných materiálů a technolgických postupů oprav, aby se vaše opravená střecha stala oporou pro dobrý technický stav vaší nemovitosti.

Rekonstrukce střechy a krovu probíhá nejprve seznámením se s podrobným stavem stavby. Rekonstrukce krovu vyžaduje zásah do nosné konstrukce, a proto je nutné se poradit s odborníkem. Zjistíme rozsah a typ poškození a navrhneme vhodný postup opravy.
Díky letité zkušenosti v oboru jsme schopni pracovat i bez projektů. Po vypracování cenové nabídky na rekonstrukce střechy a krovu vybereme vhodné krytiny a prvky. Rekonstrukce střechy a krovu začíná vždy v předem dohodnutém termínu. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
Bezplatně poskytneme poradenství a nezávaznou cenovou kalkulaci.

Rekonstrukce krovů  Rekonstrukce krovů  Rekonstrukce krovů  Rekonstrukce krovů

Rekonstrukce krovů ◊ RK VAZNÍKY s.r.o.

Veškeré zakázky na rekonstrukce krovů realizujeme v širokém okolí naší firmy. Liberec, Mladá Boleslav, Jablonec nad Nisou, Turnov, Jíčín, Semily ale i Praha jsou města, ve kterých jsme úspěšně realizovali již řadu zakázek.

Samozřejmostí jako u všech ostatních prací, je kvalita materiálů, zkušení a proškolení pracovníci na daný typ montáže a materiály a také snaha o co nejrychlejší, kvalitní a ekonomické provedení práce s ohledem na spokojenost a přání zákazníka. Součástí poskytovaných prací je technický servis a poradenství u všech námi poskytovaných prací.

Pokud Vás oslovila naše nabídka, nebo chcete-li více informací, neváhejte a kontaktujte nás - rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma.

Podívejte se také do galerie našich referencí, kde můžete shlédnout výběr našich již realizovaných staveb.

Naše nabídka

Příhradové vazníky
Příhradové vazníky - Výroba a montáž příhradových vazníků se styčníkovými deskami... Zjistit více»

Rekonstrukce krovů
Rekonstrukce krovů - Provádíme kompletní rekonstrukce střech a krovů... Zjistit více»

Střechy na klíč
Střechy na klíč - Realizujeme střechy na klíč přesně podle vašich představ... Zjistit více»

Kontaktujte nás

Jméno:
Neplatný vstup
E-mail:
Neplatný vstup
Telefon:
Neplatný vstup
Zpráva:
Neplatný vstup

RK VAZNÍKY s.r.o.  ♦  Krumlovská 504  ♦  460 08 Liberec  ♦  Tel.č.: +420 773 881 737  ♦  E-mail: info@rkvazniky.cz